Thierry Lasry


Francuski projektant Thierry Lasry wprowadził na rynek kolekcję sygnowaną swoim nazwiskiem w 2006 roku. Dorastający w kreatywnym otoczeniu ojca-optyka i matki-projektantki Thierry zaczął tworzyć okulary przeciwsłoneczne dla osób, które lubią wyróżniać się z tłumu.

Thierry Lasry projektuje okulary o kształtach określanych przez świat mody jako futurystyczny vintage. Bardzo szybko jego dzieła zostały pokochane przez światowych celebrytów, a projektant stał się ulubieńcem francuskiej i zagranicznej prasy modowej, w ciągu 7 lat został uznany za jeden z największych talentów w świecie mody. Dla wielbicieli mody okulary Thierry Lasry to dodatek do stylizacji, który trzeba mieć w swojej garderobie.

Obecnie linia jest sprzedawana w 50 krajach w najbardziej w ekskluzywnych sklepach, takich jak butik Colette w Paryżu, Barneys w Nowym Jorku czy Dover Street Market w Londynie. Kolekcja jest uwielbiana przez celebrytów na całym świecie. Fankami okularów Thierry Lasry są między innymi Madonna, Rihanna, Anne Hathaway i Eva Mendes.

www.thierrylasry.com

Zobacz gwiazdy, które noszą okulary Thierry Lasry.

Sprawdź też inne nasze marki.