Lafont Parisfot. www.instagram.com/lafontparis

90 lat doświadczenia, niezrównane kompetencje z naciskiem na eleganckie i silnie zakorzenione wartości rodzinne – wszystko oparte na nazwisku, na którym można polegać: Lafont. Oprawy prosto z Francji,które przenoszą paryski szyk na ulice innych miast Europy.

Okulary Lafont Paris to tradycyjne rękodzieło połączone z nowoczesną technologią. Rodzina Lafont nieprzerwanie od 1923 roku czuwa osobiście nad działaniami kreatywnymi i wizerunkiem marki, a na czele studia projektowego stoi obecnie Thomas Lafont. Jak każdy typowy dom mody, Lafont przedstawia około 30 nowych modeli w każdym sezonie. W każdej kolekcji Lafont można znaleźć eleganckie, dobrze dopasowane oprawy męskie z najwyższej jakości materiałów i luksusowe okulary damskie.

Wszystkie kolekcje Lafont mają jedną wspólną cechę: delikatnie niepokorny i dyskretnie awangardowy dotyk wyrafinowania.

Lafont to 200 kombinacji kolorystycznych i wybór unikalnych materiałów: szkocka krata, kwiatowe i zwierzęce wzory zatopione w najwyższej jakości płycie acetatowej. Każda oprawka kryje w sobie coś wyjątkowego. W każdym projekcie widać francuską kulturę i paryskie akcenty.

Mówi się, że Lafont Paris ma “je ne sais quoi”, czyli po prostu “to coś”. Dzięki swojej unikalności okulary Lafont Paris są rozpoznawane na całym świecie i uwielbiane przez kobiety ceniące najwyższa jakość i elegancję.

www.lafont.com